Advertising
Condamnat pentru că a condus băut a fost prins de polițiști la volan, după ce consumase, din nou, alcool
Condamnat pentru că a condus băut a fost prins de polițiști la volan, după ce consumase, din nou, alcool
Scris de Realitatea de Caras-Severin Publicat: 8 iun. 2023, 13:43
Bărbatul de 34 de ani a fost transportat la Penitenciarul Timișoara, unde a fost depus în vederea executării pedepsei
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:19Cod galben de caniculă și furtuni în mai multe regiuni. ANM anunță temperaturi de până la 35 de grade
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Caras-Severin și pe Google News


























