Actualitate· 1 min citire

Accident grav pe DE 70, la Topleț, o persoană a murit FOTO

15 iun. 2019, 08:44
Actualizat: 15 iun. 2019, 08:44
Drumul European 70 nu se dezminte și mai răpește o viață din rândul participanților la trafic în urma unui grav accident produs chiar în Topleț (3)

Drumul European 70 nu se dezminte și mai răpește o viață din rândul participanților la trafic în urma unui grav accident produs chiar în Topleț (3)

Articol scris de Frant Cristian

Drumul European 70 nu se dezminte și mai răpește o viață din rândul participanților la trafic în urma unui grav accident produs chiar în Topleț.

”S-a produs un accident rutier în care au fost implicate un TIR care transporta paleți și un autoturism. Au intervenit de urgenta echipajul de pompieri militari din cadrul Punctului de Lucru Baile Herculane, echipaje SAJ si ale Politiei. Toti cei trei ocupanți ai celor două autovehicule au fost răniți și au fost transportați la spital, iar pentru eliberarea uneia dintre victimele din autovehicul a fost necesară efectuarea manevrelor de descarcerare. Traficul a fost blocat timp de aproximativ 90 minute” ne-a declarat lt. Elena Tarla, purtător de cuvânt al ISU Semenic.[gallery ids="76890,76891,76892,76893,76894"]

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Caras-Severin și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate