Advertising
Universitatea Reșița a venit cu 20 de medalii de la Naționalele de atletism

Campionatul Național de atletism pentru seniori a fost găzduit de către Stadionul Nicolae Dobrin din Pitești iar atleții reșițeni s-au întors cu o impresionantă colecție de medalii.
Scris de Frant Cristian Publicat: 7 aug. 2019, 07:42
Citește și
- 10:39Moment istoric la Cupa Mondială! Trump și Infantino vor înmâna împreună trofeul câștigătoarei
- 10:21Denis Drăguș, tot mai aproape de FCSB! Familia îl îndeamnă să accepte oferta lui Gigi Becali
- 09:25Program incendiar la CM 2026! Brazilia și Mexic pot obține calificarea, dueluri decisive în toate grupele
- 08:41Meci de coșmar pentru Anglia în grupa L de la Campionatul Mondial! Bară, ratări și un 0-0 frustrant cu Ghana
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Caras-Severin și pe Google News
























