Advertising
Inutila victorie! Campioana FCSB a învins UTA, în deplasare, cu 4-2, dar va juca în play-out

Campioana FCSB a învins UTA
Scris deRealitatea de Caras-Severin
Publicat2 mar. 2026, 08:01
Sursărealitatea.net
Echipa bucureşteană FCSB a învins duminică seara, în deplasare, scor 4-2, formaţia UTA Arad, în etapa a 29-a din Superligă.
Citește și
- 14:21La 39 de ani, Messi vorbește despre retragerea de la Mondiale: „E mai mult decât suficient”
- 14:02Kader Keita, acuzat de ucidere din culpă și părăsirea locului accidentului. Fotbalistul a fost trimis în judecată
- 10:39Moment istoric la Cupa Mondială! Trump și Infantino vor înmâna împreună trofeul câștigătoarei
- 10:21Denis Drăguș, tot mai aproape de FCSB! Familia îl îndeamnă să accepte oferta lui Gigi Becali
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Caras-Severin și pe Google News
























