Advertising
Înfrângere nedreaptă pentru Pandurii la Timișoara

Înfrângere nedreaptă pentru Pandurii la Timișoara
Scris de Breazu sorin Publicat: 8 dec. 2019, 08:53
Suferinda Pandurii Târgu Jiu a pierdut meciul jucat la Timișoara, cu ASU Politehnica, după un penalty inventat și transformat în al șaptelea minut al prelungirilor partidei din Liga 2.
Citește și
- 10:39Moment istoric la Cupa Mondială! Trump și Infantino vor înmâna împreună trofeul câștigătoarei
- 10:21Denis Drăguș, tot mai aproape de FCSB! Familia îl îndeamnă să accepte oferta lui Gigi Becali
- 09:25Program incendiar la CM 2026! Brazilia și Mexic pot obține calificarea, dueluri decisive în toate grupele
- 08:41Meci de coșmar pentru Anglia în grupa L de la Campionatul Mondial! Bară, ratări și un 0-0 frustrant cu Ghana
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Caras-Severin și pe Google News
























