Advertising
O rețea de benzinării din vestul țării DĂ BANII ÎNAPOI și își cere scuze că a profitat NEJUSTIFICAT

O rețea de benzinării din vestul țării DĂ BANII ÎNAPOI și își cere scuze că a profitat NEJUSTIFICAT
Scris de Realitatea de Caras-Severin Publicat: 10 mar. 2022, 15:35
Miercuri seara, la Timișoara și Turda, prețurile practicate de Eso s-au apropiat de 10 lei pe litru
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
- 10:48Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 08:02Vremea se schimbă brusc în România. Vin ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Caras-Severin și pe Google News

























