Noi cazuri de coronavirus în Timiș
13 mar. 2020, 13:40
Actualizat: 13 mar. 2020, 13:40

Noi cazuri de coronavirus în Timiș
Articol scris de Scris de Frant Cristian
Trei noi cazuri de coronavirus au fost confirmate, în județul Timiș. Este vorba despre trei femei, ...
Trei noi cazuri de coronavirus au fost confirmate, în județul Timiș. Este vorba despre trei femei, dintre care două se aflau în carantină în Timișoara.
Cele mai recente date privind epidemia de coronavirus confirmă trei noi cazuri din Timiș: o femeie de 40 de ani și alta de 50 de ani, care se aflau în carantină, și o a treia femeie, de 33 de ani, despre care, deocamdată, se știe doar că este din județul nostru.
În total, sunt 73 de cazuri confirmate în țara noastră, dintre care doar vineri au fost confirmate 14 infecții cu noul coronavirus.
Citește și:
- 08:21 - CNAB: Traficul aerian se desfășoară în condiții de iarnă, conform programului de zbor
- 08:15 - CNAIR: Nu mai sunt sectoare de drum închise sau restricționate din cauza condițiilor meteorologice
- 08:02 - Trafic de coșmar spre Vama Giurgiu. Coloana de vehicule de pe DN5 măsoară 14 kilometri
- 07:55 - Sistemul RO-Alert devine „mai prietenos”
Urmărește știrile Realitatea de Caras-Severin și pe Google News









_4f88515c25_a3b9209761.webp)

