Advertising
Caraș-Severinul județul nimănui, prefectul și-a dat demisia după acțiunea DIICOT VIDEO
Caraș-Severinul județul nimănui, prefectul și-a dat demisia după acțiunea DIICOT
Scris de Frant Cristian Publicat: 5 dec. 2019, 09:30
Județul Caraș-Severin rămâne fără autoritatea Guvernului în teritoriu după ce prefectul Matei Lupu și-a dat demisia în urma acțiunii de ieri a DIICOT iar județul nu are nici acum un subprefect, după ce guvernul Dăncilă l-a destituit în urmă cu două luni pe Cătălin Hogea.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
- 10:48Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 08:02Vremea se schimbă brusc în România. Vin ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Caras-Severin și pe Google News

























