Advertising
O mașină s-a făcut scrum, la Reșița
9 mar. 2021, 10:09
Actualizat: 9 mar. 2021, 10:09

O mașină s-a făcut scrum, la Reșița
Articol scris de Scris de Realitatea de Caras-Severin
Autoturismul a fost distrus în totalitate.
Pompierii au fost chemați de urgență să încerce să stingă flăcările care au cuprins un autoturism, la intrarea în cartierul Moniom din Reșița. A intervenit de urgență un echipaj de pompieri de la Detasamentul de Pompieri din localitate, cu o autospecială de stingere cu apă și spumă.
Nu s-au înregistrat victime, incendiul a fost stins , dar autoturismul a fost distrus în totalitate. Cauza probabilă a incendiului o constituie un scurtcircuit la instalația electrică a mașinii.
Sursa: Realitatea de Caras-Severin
Advertising
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 19:08 - Nicușor Dan, despre o posibilă sesizare la Curtea Constituțională a României din partea PSD: „Nu pot confirma, situația nu are precedent”
- 18:47 - Gabriela Ruse, înfrângere dramatică în fața Elenei Rybakina la WTA Madrid
- 18:25 - Sorana Cîrstea, calificare spectaculoasă în turul 3 la WTA Madrid: victorie în două seturi
Advertising
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Caras-Severin și pe Google News
Advertising
Advertising














