Actualitate· 1 min citire

Marius Bălean, director a treia oară

Marius Baleanu director tineret si sport (4)

Marius Baleanu director tineret si sport (4)

Scris de Frant Cristian Publicat: 23 iul. 2018, 08:46

Fostul consilier județean și comisar șef al Gărzii de Mediu, Marius Bălean are, din nou, o funcție de conducere într-o deconcentrată din județ.

Vineri prefectul Matei Lupu a făcut o vizită de lucru la Direcția pentru Tineret și Sport a județului Caraș-Severin pentru că a ajuns de la ministerul de resort actul oficial de numire a lui Marius Bălean ca director al acestei direcții.”Direcţia Judeţeană pentru Sport şi Tineret Caraş-Severin are o nouă conducere. Prefectul judeţului Caraş-Severin, Matei Lupu, a ţinut să-l felicite şi să-i ureze succes lui Marius Bălean, care va ocupa, începând de astăzi, funcţia de director executiv în urma ordinului emis de Ministerul Tineretului şi Sportului” a postat prefectul Matei Lupu pe pagina de Facebook a instituției, după vizita la DJTS.[gallery ids="17182,17183,17184,17185"]

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Caras-Severin și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate