Advertising
Miron Mitrea, despre cel mai mare proiect de dezvoltare imobiliară: „România face bine din punct de vedere economic. Vom avea un an bun”

Miron Mitrea, despre cel mai mare proiect de dezvoltare imobiliară: „România face bine din punct de vedere economic. Vom avea un an bun”
Scris de Realitatea de Caras-Severin Publicat: 5 dec. 2022, 08:14
Miron Mitrea a vorbit despre cel mai mare proiect de dezvoltare imobiliară din România în care este implicat: „Transilvania Smart City"
Citește și
- 08:16Prețul petrolului crește cu aproape 2% după atacurile SUA asupra Iranului și noile sancțiuni impuse Teheranului
- 07:40Valul de căldură scumpește energia electrică. România are cele mai mari prețuri din zonă - ANALIZĂ
- 15:33Parlamentul European aprobă 144,1 milioane de euro pentru România, Spania și Cipru după dezastrele din 2025
- 11:48Prețurile locuințelor au continuat să crească în UE și zona euro la începutul lui 2026. România depășește media europeană
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Caras-Severin și pe Google News


























