Victorie chinuită a rosso-nerrilor cu sârbii de la Vârșeț, echipă de liga a treia, după ce au avut și un gol perfect valabil anulat de arbitrul Voina pe motiv de off-side.

CSM REȘIȚA – OFK Varset s-a terminat 2-1 (0-1), pentru echipa noastră au marcat  Poiană și  Cioablă.

Sârbii au dominat prima repriză, în special la mijlocul terenului, unde au controlat cu duritate jocul. Gazdele și-au revenit cu greu după pauză dar, spre final, au preluat conducerea jocului și au reușit să schimbe scorul de pe tabelă, preluând conducerea.

Articolul precedentNuntă terminată cu mascații în urma unui accident mortal la Reșița VIDEO
Articolul următorMai multe râuri din județ sub avertizare cod galben de inundații