Advertising
Crimă dintr-un pumn, n-a stat în izolare și a lăsat doi copii orfani

Crimă dintr-un pumn, n-a stat în izolare și a lăsat doi copii orfani
Scris de Frant Cristian Publicat: 20 mai 2020, 13:27
Pe calea Caransebeșului din municipiul Reșița a avut loc ieri seară un conflict între doi bărbați de 19 și respectiv 32 de ani, care s-au agresat reciproc.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:20O femeie din Anglia și-a recuperat datoria de 7.000 de lire cu ajutorul unui „avocat AI”
- 08:01Val de căldură extremă în Europa: primele victime și incendii devastatoare
- 07:58Realitatea Medicală cu Nicole Păcuraru: Câtă apă trebuie să bem cu adevărat?
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Caras-Severin și pe Google News


























